Piletimüük avatud!

Head kliendid! Piletimüük Prangli liinil on avatud kuni 31.08.2024 ja Ruhnu liinil kuni 31.10.2024! Mugavaks reisimiseks palume aegsasti osta e-pilet!

Soovitame osta E-pilet

Soovitame kõikidele reisijatele osta pilet e-teenindusest, mis tagab koha piletil märgitud reisile. Laevast müüakse pileteid ainult väljuvale reisile ja seda vabade kohtade olemasolul.0 piletit

Logi sisse

INFO Kliendiinfo (kell 9-17) +372 5146598
Laevainfo ja kauba broneerimine: Ruhnu: +372 530 59910, Prangli: +372 5109456

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Tuule Liinid OÜ andmekaitse poliitika viitab meie pühendumusele kaitsta klientide isikuandmeid äärmise hoolsusega ning lähtuda nende andmete töötlemisel kehtivatest andmekaitsealastest normidest. Selle abil tagame, et kogume, salvestame ja töötleme andmeid õiglaselt, läbipaistvalt ja austades isikute individuaalseid õigusi.

Tuule liinid OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Tuule Liinid OÜ kogub ja töötleb ainult neid isikuandmeid, mida teenuse kasutajad edastavad veebilehel kasutajaks registreerimisel ja seda kasutades. Sealhulgas edastame maksete teostamiseks vajalikke isikuandmeid volitatud töötlejale AS Maksekeskus.


1. Milliseid isikuandmeid kogume ja töötleme

Kui teete kliendina broneeringuid, kogub ja käsitleb Tuule Liinid OÜ teie kohta järgmisi isikuandmeid:
•    kasutaja nimi, telefoninumber, e-posti aadress, tagasiside hinnangud ja makse informatsioon;
•    pileti ostu sooritamisel kasutaja rahvastikuregistri andmed;
•    teenuse osutamise aeg ning sõidu sihtpunkt;
•    IP-aadress ja muud andmed, mis on seotud veebilehe (www.tuuleliinid.ee) või mobiilirakenduse kasutamisega kasutaja poolt.

2. Millisel eesmärgil ja viisil isikuandmeid kogume ja töötleme

Kogume ja töötleme isikuandmeid selleks, et pakkuda klientidele teenust, täita teenuse osutamiseks sõlmitavat lepingut ning vastata teenuse kohta esitatud päringutele ja/või lahendada Tuule Liinid OÜ ja kasutaja vahelisi küsimusi, mis on seotud teenuse osutamise ja kvaliteediga.
Kogume klientide isikuandmeid:
•    teenuste broneerimisel ja kasutamisel;
•    veebilehel kasutajaks registreerimisel;
•    infopäringu saatmisel.
Andmete töötlemine on vajalik, et Tuule Liinid OÜ-l oleks võimalik osutada klientidele teenuseid ja vastata nende infopäringutele.

3. Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele edastamine

Me ei edasta veebilehe (www.tuuleliinid.ee) kasutajate isikuandmeid kolmandatele isikutele ja riigiasutustele, v.a õigusaktidega ettenähtud juhtudel ametiasutuste (nt õiguskaitseorganid) nõudel.

4. Isikuandmete turvalisus ja kaitse

Tagame, et kogume, salvestame ja töötleme andmeid õiglaselt, läbipaistvalt ja austades isikute individuaalseid õigusi. Meie poolt pakutava teenuse käigus kogutud isikuandmeid hoitakse andmebaasis, mis on kaitstud juurdepääsukontrolliga. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult Tuule Liinid OÜ volitatud töötajatel, kes saavad andmetega tutvuda vaid seoses teenuse pakkumisega.

5. Andmete edastamine

Kasutame kasutaja e-posti aadressi või telefoninumbrit sõnumite saatmiseks ainult juhul, kui olete andnud vastava nõusoleku meie veebilehel (www.tuuleliinid.ee).

6. Privaatsuspoliitika muutmine

Meil on õigus privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Privaatsuspoliitika olulistest muudatustest teavitame Teid ette mõistliku etteteatamisaja jooksul. Juhul kui Teil tekib küsimusi meie privaatuspoliitika või isikuandmete käsitlemise kohta, võtke julgesti ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .